KONST / Litografier / Färglitografi 17165172
nr 1716 5172
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Signerad, numrerad 14/360. Färglitografi, bildmått: 35x28 cm, yttermått inklusive ram: 54x45
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:25:12
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte